درباره مجوزها تماس ورود

اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

پذیرش و چاپ مقاله یکی از خدمات تخصصی ما است. موسسه تدبیرساز مراحل چاپ مقاله علمی را در مجلات معتبر، قابل استعلام و در کمترین زمان برای شما طی می‌کند.
(علمی پژوهشی | ISI | Scopus | PubMed | ISC)

فرم درخواست چاپ مقاله

از روی حسن نیت خدمت شما اعلام می‌کنیم که افراد زیادی پس از گشت و گذار و تست گزینه‌های مختلف و پس از صرف زمان و هزینه زیاد در نهایت به ما رجوع می‌کنند اما شما همین حالا در همان نقطه هستید. با تکمیل این فرم، درخواست شما ثبت سیستمی شده و حتماً پیگیری می‌شود. با خیالی آسوده همینک کار را به کاردان بسپارید.

نکات چاپ مقاله علمی پژوهشی

برای اینکه شما بتوانید مقاله علمی پژوهشی خود را در مجلات معتبر به چاپ برسانید می‌بایست نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید. این نکات از لحظه انتخاب موضوع مقاله مطرح هستند. موضوع مقاله باید در حوزه پوششی مجله باشد. پس از آن در هنگام تألیف مقاله باید با توجه به استانداردهای نگارشی مجله مقصد اقدام کرده باشید. بدیهی است که علاوه‌بر موارد ویراستاری، باید مقاله دارای بار علمی قابل قبولی باشد. تحلیل‌های آماری و نمودارهای حاصله باید واضح، گویا و شفاف باشند. اغلب، داوران مجلات علمی همگی این موارد را در هنگام داوری مد نظر قرار می‌دهند.
از دیگر موارد چاپ مقاله این است که پس از آماده شدن آن، مجله مناسبی را پیدا و انتخاب کنید. این مجله هم باید در حوزه موضوعی مقاله شما باشد و هم اینکه کم اعتبار / نامعتبر و یا جعلی نباشد. برای پیدا کردن مجله می‌توانید از سرویس مجله‌یاب ما استفاده کنید.
در هنگام جستجوی مجلات، باید به ایندکس آن‌ها دقت کنید. ممکن است یک مجله ایندکس‌های مختلفی مثل ISI، Scopus و یا علمی پژوهشی داشته باشد. اینکه کدام ایندکس برای نیاز شما مناسب‌تر است را دانشگاه یا مقصد مورد نظر شما تعیین می‌کند. برای مثال هنگام پیش دفاع و دفاع دکتری در رشته‌های علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجو باید جمعاً 2 مقاله علمی پژوهشی چاپ شده داشته باشد.
مورد دیگر اینکه پس از سابمیت مقاله باید ریوایزهای مجله را به دقت بررسی و رفع کنید. معمولاً افرادی که شخصاً برای بار اول نسبت به چاپ مقاله اقدام می‌کنند در این مرحله با مشکلات و ناکامی مواجه می‌شوند زیرا اغلب استانداردهای آن مجله یا نکات تألیفی لازم را نمی‌دانند.

چاپ مقاله علمی پژوهشی

پس به طور خلاصه نکات چاپ مقاله علمی پژوهشی عبارتند از:
 1. انتخاب درست موضوع مقاله
 2. نگارش استاندارد بر اساس قالب مجلات داخلی
 3. داشتن بار علمی مناسب
 4. تحلیل‌های آماری شفاف و گویا
 5. انتخاب مجله مورد تأیید وزارتین و دانشگاه
 6. رفع و رجوع ریوایزها

پذیرش مقاله علمی پژوهشی

پذیرش مقاله علمی پژوهشی

پذیرش مقاله علمی پژوهشی پروسه‌ای است که به صورت نرمال ممکن است تا 6 ماه زمان ببرد. دلیل آن هم مکانیز و سبک داوری هیئت ژوری مجلات است. تقریباً در بیش از 90% از مقالاتی که سابمیت می‌شوند، پس از داوری، آن مقاله "اصلاح" یا اصطلاحاً ریوایز می‌خورد. یعنی پژوهشگر یا دانشجو می‌بایست کلیه موارد و نقاصی اعلام شده را رفع و رجوع کرده و مجدداً مقاله خود را برای مجله ارسال کرده و در انتظار داوری بماند.

یکی از دلیل طولانی شدن زمان پذیرش مقالات، همین اصلاحاتی است که ممکن است تا چند مرتبه از سوی داوران مجله اعلام شود و کار به تعویق بیفتد.

موسسه تدبیرساز با اشرافی که نسبت به قوانین و قلق‌های پذیرش مقاله علمی پژوهشی دارد، می‌تواند شما را از طی چنین مسیر طولانی و زمان‌بری معاف کند. این سرویس به صورت تضمینی خدمت شما ارائه می‌شود و صرفاً یک ادعا نیست، بلکه توانایی قابل اثبات ماست.

ثبت مقاله علمی پژوهشی در مجله

ابتدا باید مجله‌ای که حوزه موضوعی آن با مقاله شما ارتباط دارد را پیدا کنید. برای این کار از لیست مجلات منتشر شده توسط وزارت علوم، لیست پیشنهادی مؤسسات خصوصی معتبر، موتورهای جستجو و یا journal finder خود کمک بگیرید. پس از آن، از دانشگاه خود پرس و جو کنید که آیا این مجله مورد تأیید آن‌ها است یا خیر. بعد از تأیید دانشگاه، باید در وب سایت مجله ثبت نام کنید. برای این کار به شماره تلفن و آدرس ایمیل نیاز دارید. پس از ثبت نام، باید فرم بارگذاری (سابمیت) مقاله را پیدا کرده و اطلاعات لازم را برای مجله ارسال کنید. در صورت ارسال صحیح اطلاعات، شما اصطلاحاً مقاله خود را Submit کرده‌اید و باید منتظر پاسخ مجله و مراحل بعدی باشید.

موسسه تدبیرساز از سابمیت تا چاپ نهایی مقاله شما را به طور کامل انجام می‌هد.

هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی چقدر است؟

ما خدمات مشاوره‌ای مختلفی به دانشجویان و اساتید ارائه می‌کنیم. در مورد هزینه چاپ مقاله نوع علمی پژوهشی، میزان زمانی که برای کار شما باید اختصاص یابد متفاوت است. مشاورین ارشد و یا مقاطع دکتری، از ساعتی 200 هزار تومان تا 350 هزار تومان هزینه دریافت می‌کنند. در کنار این موارد، بدیهی است که هر مجله هزینه متفاوتی بسته به سیاست انتشار خود دریافت می‌کند. در برخی از مجلات این رقم از 400 دلار به بالا است. لذا بهترین روش برای دریافت قیمت دقیق خدمات، تکمیل فرم درخواست خدمت در هر لحظه از شبانه‌روز و یا تماس تلفنی (02140220448) در ساعات اداری با موسسه است.

آیا چاپ مقاله علمی پژوهشی طی یک هفته امکان‌پذیر است؟

بله؛ اما تحت شرایط خاص. چاپ فوری مقاله یکی از دغدغه‌های دانشجویان و پژوهشگران است. روند عادی اکسپت و چاپ مقاله با فرض گذر از کلیه موانع، حداقل حدود 6 الی 12 ماه است. مواردی که به صورت فوری پیشنهاد چاپ مقاله ارائه می‌دهند به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 • افراد سودجو و یا مجلات جعلی
 • موسسات قانونی معتبر و حرفه‌ای

بدیهی است در خصوص مورد اول نیاز به تحقیق است و در خصوص مورد دوم، این یک برگ برنده است. موسسه تدبیرساز در مواردی این توان را دارد تا مقاله شما را به صورت فوری چاپ کند. از جمله مواردی که می‌توانید برای اعتبارسنجی این ادعا استفاده کنید عبارتند از:

با توجه به توضیحات فوق، شما هم اکنون می‌توانید از فرصت پیش روی خود نهایت استفاده را ببرید. کافیست فرم درخواست موجود در همین صفحه را تکمیل کنید.

نحوه چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی

طی سالیان اخیر مجلات معتبر خوبی در رشته‌های تحصیلی مختلف، نمایه شده‌اند. این مجلات حوزه‌های مختلف علوم انسانی، فنی مهندسی و علوم پایه را بسته به حوزه موضوعی خود، پوشش می‌دهند. ارتباط و همکاری موسسه ما با اکثر این مجلات، در سطح عالی بوده و بر این اساس خط مشی‌های انتشار مقالات این مجلات به خوبی در دستان ماست. مقاله شما را در مجلات معتبر داخلی چاپ می‌کنیم. این مجلات علاوه‌بر اینکه در اسکوپ مقاله شما هستند، از سوی دانشگاه شما نیز قابل استعلام و ارزیابی هستند تا حداکثر امتیاز مربوط به چاپ مقاله را بگیرید.

اهمیت تشخیص موسسات معتبر چاپ مقاله

برون‌سپاری خدمات مربوط به مقاله و پایان‌نامه، فرایندی ریسکی و بسیار حساس و پراهمیت است؛ چراکه بی‌اخلاقی‌هایی نظیر: کپی‌کاری بجای نگارش مطالب، واگذاری یک پروپوزال، پایان‌نامه و مقاله هم‌زمان به چند نفر، سوءاستفاده از فایل‌ها و.... حتی اخاذی هم دیده شده و به دلیل ماهیت خاص، محرمانگی و برخی از ملاحظات در این کار، متأسفانه در صورت بروز اتفاقی ناخوشایند، پیگیری قانونی و احقاق حق با محدودیت و چالش‌هایی همراه است طوریکه در بسیاری از مواقع، دانشجو و کارفرما، با ملاحظاتی که دارد از پیگیری قانونی منصرف می‌شود.

این پروسه، متأسفانه، باعث به‌وجودآمدن و رشد قارچ‌گونه افراد و مؤسسات بی‌نام‌ونشان و آدرس، با نام مشاور پایان‌نامه و مقاله شده است. ما روزانه تماس‌های زیادی داریم که به هر دلیل (معمولاً قیمت پایین و قول‌های بلندپروازانه مشاور)، از تلف‌شدن بیهوده وقت و هزینه در گرفتن خدمات مشاوره پایان‌نامه و رساله و چاپ مقاله، شکایت دارند.

متأسفانه رفتن آبرو و اعتبار در دانشگاه و پیش استاد، چیزی نیست که بتوان دوباره آن را به دست آورد. رفتن در لیست سیاه نویسندگان مقالات از سوی نشریات، چیزی نیست که قابل‌جبران باشد. ازدست‌دادن فایل مقاله و چاپ آن توسط شخصی دیگر زودتر از شما، چیزی نیست که بتوان به‌آسانی آن را باطل کرد.

بنابراین در کنار استعلام هزینه، دقت در انتخاب مؤسسه و گزینش مرکزی حقیقی، باسابقه، با داشتن آدرس واقعی و مجوز و اینماد، اولین و اصلی‌ترین کاری است که برای برون‌سپاری خدمات مشاوره پایان‌نامه و مقاله می‌بایست درنظر گرفت.

مراقب مجلات جعلی باشید

در کنار موارد مختلفی که برای چاپ مقاله ذکر شد، باید بدانید که متأسفانه برخی از سایت‌های چاپ مقاله، جعلی هستند. شما باید قبل از اقدام به سابمیت مقاله خود، از ماهیت مجله مورد نظر اطلاع داشته باشید. در صورت چاپ مقاله در یک مجله جعلی، از چندین جهت دچار ضرر می‌شوید از جمله اینکه:

 • زمان به عنوان یکی از ارزشمندترین سرمایه‌های شما از دست می‌رود
 • کسی پاسخگوی شما نیست و اعتراض شما به جایی نخواهد رسید
 • هزینه‌های پرداختی شما، قابل عودت نخواهد بود
 • به انگیزه و صبر شما لطمه وارد می‌شود

مجلات جعلی همواره از سوی نهادهای مرجع مانند وزارت علوم، اعلام می‌شوند. اگر یک مجله یا فردی با هزینه غیر عادی و ارزان، ادعای به چاپ رساندن مقاله شما را داشت، کمی تأمل کرده و تحقیق بیشتری بکنید. خبر خوب اینکه کارشناسان موسسه ما با اطلاع از آخرین وضعیت مجله‌ها، خیال شما را از این بابت راحت می‌کنند. ما قبل از اینکه مقاله شما را برای چاپ، دریافت کنیم، ابتدا مجله مقصد را با توجه به حوزه موضوعی مقاله شما به شما معرفی می‌کنیم. سپس شما آن مجله را ارزیابی کرده و از دانشگاه محل تحصیل خود استعلام می‌گیرید. پس از تأیید دانشگاه ما اقدام به چاپ مقاله شما در همان مجله می‌کنیم. در این فرآیند خیال شما کاملاً از اعتبار مجله و جعلی نبودن آن، آسوده خواهد بود.

برای اطلاع بیشتر و همچنین تشخیص مجلات جعلی کلیک کنید.

برای کسب اطمینان بیشتر می‌توانید تعدادی از مقالات چاپ شده توسط ما را ببینید.

از این جا می‌توانید به میانبر کلیه فرم‌های موجود در سایت دسترسی داشته باشید.

آشنایی با مؤسسه تدبیرساز چه فرصت‌هایی برای شما ایجاد می‌کند؟

این قسمت پس از تکمیل در دسترس قرار می‌گیرد.

ویدئوهای مرتبط با چاپ مقاله که حاوی نکات مهمی برای شما هستند.

پادکست‌ها

اگر امکان مطالعه یا مشاهده ندارید، پادکست‌های پژوهشی را گوش کنید.

برای دریافت هر یک از مجوزها تلاش زیادی کرده‌ایم تا آسوده خاطر باشید.

مزایای دریافت خدمت از ما

دریافت خدمات از ما، برای شما مزیت‌هایی دارد. برای اطلاع بیشتر کلیک کنید.

ماحصل فعالیت‌های موسسه تا به امروز چه چیزهایی بوده است؟

بر حسب شرایط و ترجیح خود از روش‌های مختلفی می‌توانید با ما در تماس باشید.

برای دریافت خدماتی که نیاز به احراز هویت دارند، ثبت نام کنید.

فرم تماس با شما

یک فرم بسیار ساده، شماره تماس خود را وارد می‌کنید و ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم.

فرم خدمات پژوهشی

این فرم مخصوص کسانی است که مقاله آماده دارند. کمی فیلدهای بیشتری دارد اما کار شما را تسریع می‌کند.

فرم نمایه‌سازی مجلات علمی

اطلاعات کلی نشریه را وارد می‌کنید و درخواست شما در بخش نمایه‌سازی ثبت و پیگیری می‌شود.

فرم تماس با ما

رضایت شما اولویت ماست؛ هر گونه سؤال، انتقاد، پیشنهاد یا تقدیر را با این فرم برای ما ارسال بفرمائید.

ساعات کار و پل‌های ارتباطی

مراجعه حضوری شنبه تا پنجشنبه: 9:00 الی 17:00 با هماهنگی قبلی

ویژگی‌های چاپ مقاله توسط مؤسسه ما

 • ثبت مقاله در مجلات معتبر وزارتین
 • اکسپت و چاپ تضمینی مقاله
 • پرداخت هزینه به صورت اقساط
 • جلوگیری از هدر رفتن سرمایه و زمان شما
 • محافظت از شما در برابر مجلات جعلی
 • پیدا کردن مناسب‌ترین و مرتبط‌ترین مجله با موضوع مقاله
 • معرفی چند مجله در صورت امکان و داشتن حق انتخاب برای شما
 • عقد قرارداد دریافت خدمت در صورت تمایل
 • اشتراک‌گذاری تجربه و 0 تا 100 نکاتی که باید بدانید

خدمات جانبی که به شما ارائه می‌دهیم

 • ویراستاری
 • صفحه‌آرایی
 • بررسی و رفع اشکال منابع مقاله
 • استانداردسازی مقاله برای مجله
 • ترجمه تخصصی متون
 • پیگیری و بررسی ریوایزهای هیئت ژوری
 • صدور گواهی [نامه] اکسپت
 • پشتیبانی

رزومه کاری مؤسسه تدبیرساز

ما به خوبی می‌دانیم که تا به اینجا، شما در مسیر تحصیلی خود چه فراز و نشیب‌ها و سختی‌هایی کشیده‌اید زیرا ما نیز این مسیر را پیموده‌ایم. هدف مؤسسه تدبیرساز تسهیل و رفع موانع موجود در مسیر تحصیل و پژوهش است. ما اینجاییم تا کمک کنیم شما بتوانید دستاوردهای علمی خود را به درستی و به صورت استاندارد تهیه و منتشر کنید. موارد مختلفی که باعث شده افراد زیادی تاکنون تدبیرساز را انتخاب کنند، عبارتند از:

ویدئوهای اکسپت و چاپ مقاله

چاپ مقاله علمی پژوهشی

چاپ مقاله علمی پژوهشی

معرفی موسسه تدبیرساز

سابمیت مقاله

نگارش مقاله

اعتماد به موسسات چاپ مقاله

مصاحبه دکتری