پذیرش و چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی در کمتر از یک ماه به صورت تضمینی از جمله خدمات اختصاصی ما برای شماست. رشته‌ها و گرایش‌های تحت پوشش خدمات ما گسترده بوده و مجلات معتبر علمی مورد تأیید وزارت علوم را برای چنین خدماتی طرف همکاری قرار داده‌ایم.

بسیاری از دانشجویان و دانشگاهیان در حین پروسه‌ی پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی خود با مشکلاتی نظیر تعامل با مجلات و یا کمبود زمان و یا چالش‌های اداری و پیش‌بینی نشده در این زمینه مواجه می‌شوند. از آن‌جا که اغلب در سطح ارشد و دکتری، مشغله کاری بالاست، مجالی برای پیگیری و حل و فصل چنین مشکلاتی برای شما نیست. ایران‌تز تدبیرساز با راهکارهایی که در زمینه اکسپت و چاپ مقالات دارد، بهترین گزینه برای شماست.

برخی از پر متقاضی‌ترین رشته‌هایی که تا کنون برای آن‌ها خدمت‌رسانی کرده‌ایم عبارتند از:

پذیرش و چاپ مقاله روانشناسی کلیه گرایش‌ها
پذیرش و چاپ مقاله رشته مدیریت کلیه گرایش‌ها
پذیرش و چاپ مقاله رشته اقتصاد کلیه گرایش‌ها
پذیرش و چاپ مقاله رشته حسابداری کلیه گرایش‌ها

این موارد تنها بخشی از رشته‌های تحت پوشش ماست. برای استعلام رشته خود با شماره تلفن 02140220449 تماس حاصل فرمائید.

نکات چاپ مقاله

برای چاپ مقاله خود چه از نوع علمی پژوهشی داخلی باشد و چه از نوع ISI باشد، باید به این نکات دقت فرمائید: اینکه سبک چاپ مقالات علمی پژوهشی توسط مجله مورد نظر شما چگونه است؟ به صورت فصلنامه است یا به سبک دو فصلنامه و غیره. برای اطلاع از این موضوع در سایت مجله به بخش درباره مجله مراجعه کرده و مکانیزم چاپ مقاله توسط آن مجله را مورد ارزیابی قرار دهید. برخی مجلات به دلیل دو فسلنامه بودن، زمان چاپ مقاله را خیلی طولانی اعلام می‌کنند که باید با شرایط خود مطابقت دهید.

نکات پذیرش مقاله

برای پذیرش مقاله باید اعتبار مجله مد نظر قرار گیرد. نحوه داوری و قوانین موجود برای سابمیت مقاله نیز از جمله موارد مهم دیگر هستند. مکانیزم داوری نیز یکی از نکات مهم پذیرش مقاله است به طوری که باید ببینید مجله از نوع یکسو ناشناس است یا دو سو ناشناس. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02140220449

هزینه چاپ مقاله

هزینه چاپ مقاله بر اساس سیاست انتشار مجلات تعیین می‌شود. در مجلاتی که دسترسی باز دارند این رقم بین 100 الی 2500 دلار است. در مجلاتی که دسترسی باز ندارند این رقم به میزان قابل توجهی کمتر است.

مدت زمان پذیرش مقاله

هزینه پذیرش مقاله علمی پژوهشی و یا ISI را در صفحه اختصاصی مقالات علمی پژوهشی بیان کرده ایم. کافیست به صفحه مقالات علمی پژوهشی مراجعه فرمائید. ایران‌تز تدبیرساز با تکیه بر توانایی‌های خود می‌تواند زمان گرفتن اکسپت یا همان پذیرش مقاله علمی در مجله را به یک ماه و در برخی موارد کمتر از یک ماه تقلیل دهد. کافیست با ما در تماس باشید.